• USD: 32.18
  • EUR: 33.92

«Нафтогаз» представив новий тарифний план для населення

«Нафтогаз» представив новий тарифний план для населення
ілюстративне фото

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» з 9 серпня пропонує клієнтам підключитися до нового тарифного плану «Комфортний сезон», який передбачає можливість платити за газ рівними частинами щомісяця.

Про це повідомляє Економічна правда.

Ціна на газ в тарифному плані «Комфортний сезон» становить 7,96 грн за кубометр з ПДВ без вартості розподілу (доставки), і ця ціна зафіксована на весь опалювальний сезон.

Загальна сума до оплати в новому тарифному плані визначається при підключенні клієнта – відповідно до обсягу газу, який жителі конкретного домогосподарства в середньому споживають протягом опалювального сезону (в період з жовтня до завершення квітня).

Протягом семи місяців клієнт платить рівними частинами, а саме – 1/7 від вартості зарезервованого обсягу газу.

Необхідний на опалювальний сезон обсяг газу розраховується з урахуванням історичних даних про використання газу конкретним клієнтом і, відповідно, його типу споживання, серед яких «Приготування їжі» (50-200 кубометрів газу на місяць), «Приготування їжі і підігрів води» (150-500 кубометрів газу на місяць), а також «Опалення» (800-20 тис кубометрів газу на місяць).

Щомісячну оплату за газ потрібно провести не пізніше 15 числа. За умови своєчасної оплати онлайн кожен клієнт отримує знижку 1%, що нараховується на особистий рахунок і автоматично буде врахована під час платежу в наступному місяці. Зі знижкою в 1% клієнт платить за ціною 7,88 грн за кубометр з ПДВ.

Тарифний план «Комфортний сезон» діє протягом опалювального сезону – сім повних місяців: з 1 жовтня до 30 квітня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: