Шкарлет розповів, як вчителі можуть підвищити свою зарплату

content_0100a92g-348f-779x446
Фото: Освіторії

Українські вчителі можуть самостійно підняти свою заробітну плату на 20%.

Українські вчителі можуть самостійно підняти свою заробітну плату на 20%, якщо пройдуть процедуру сертифікації.

Як повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет в інтерв’ю Главкому, збільшити свою зарплату вчитель може завдяки затвердженому порядку підвищення кваліфікації педагогічних, науково-методичних працівників.

«Відчуваєш, що твоя спроможність набагато вища, ніж, наприклад, у колеги — можеш пройти процедуру сертифікації. Наприклад, 2019 року 705 вчителів успішно пройшли таку сертифікацію — їх подавалося близько 900. Торік – пройшли сертифікацію 902 педагоги. На 2021 рік ще триває сертифікація, близько 1800 людей подалося. Звичайно, їх подається не так багато, але з кожним роком кількість охочих зростає. Але ти сам собі можеш на 20% збільшити зарплату, це непогана сума», — наголосив Сергій Шкарлет.

За словами очільника МОН, сьогодні середня зарплата вчителів майже у 2,4 рази вище, ніж «мінімалка» і у 2021 заробітки зростуть ще на 9%.

«Ще в цьому році майже на 9% зросте зарплата вчителів. У нас на сьогодні тільки середня зарплата освітян вже майже у 2,4 рази більше, ніж рівень мінімальної зарплати. Середня зарплата в освіті може зрівнятись з середньою зарплатою в економіці», — підкреслив чиновник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: