• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Ще 145 учасників АТО отримають по 100 тисяч гривень: перелік

Ще 145 учасників АТО отримають по 100 тисяч гривень: перелік

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, які мешкають у Львівській МТГ.

Цього разу допомогу в розмірі 100 тис грн отримають 145 учасників бойових дій на Сході України.

ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН
1. Бень Ігор Олександрович
2. Василик Віталій Іванович
3. Данилович Андрій Мирославович
4. Самборський Дмитро Георгійович
5. Філь Тарас Юрійович
ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН
6. Богданов Павло Миколайович
7. Венцлав Микола Вячеславович
8. Герасименюк Олександр Валерійович
9. Глух Андрій Павлович
10. Грудлевський Руслан Васильович
11. Данів Роман Тарасович
12. Забитівський Олег Васильович
13. Ільїн Юрій Сергійович
14. Келлер Роман Генріхович
15. Кобилецький Василь Михайлович
16. Ковальчук Богдан Володимирович
17. Лаврін Андрій Ігорович
18. Лобанова Юлія Григорівна
19. Лядик Володимир Зеновійович
20. Мадараш Людмила Іванівна
21. Мищишин Юрій Зеновійович
22. Полеха Андрій Орестович
23. Прусак Євген Ігорович
24. Стародубцев Дмитро Юрійович
25. Стецик Андрій Ярославович
26. Троцько Оксана Іванівна
27. Швачко Володимир Сергійович
28. Шевчук Олександр Володимирович
ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН
29. Баба Віталій Олександрович
30. Бойцун Марія Миронівна
31. Головченко Олег Миронович
32. Гребенецький Сергій Олександрович
33. Гудь Михайло Ігорович
34. Зарадюк Олег Олегович
35. Зброжик-Ланиця Валерій-Марко Миколайович
36. Касьяненко Станіслав Ігорович
37. Козелецький Костянтин Едуардович
38. Колодій Орест Степанович
39. Кучманич Роман Ярославович
40. Палієнко Василь Леонідович
41. Савків Юрій Орестович
42. Сандик Денис Миколайович
43. Сновидович Павло Богданович
44. Чілер Юрій Романович
45. Шкраба Михайло Іванович
46. Шумин Остап Миронович
47. Яйко Руслан Олегович
СИХІВСЬКИЙ РАЙОН
48. Білинська Катерина Орестівна
49. Бугіль Роман Андрійович
50. Вовк Віталій-Любомир Юрійович
51. Головата Ольга Богданівна
52. Гончаров Олександр Вікторович
53. Дацків Богдан Орестович
54. Дацюк Тарас Сергійович
55. Деркач Ростислав Васильович
56. Зухбая Юрій Леванович
57. Каліниченко Дмитро Валерійович
58. Ковальчук Андрій Трохимович
59. Ковальчук Олена Володимирівна
60. Кравченко Максим Юрійович
61. Кравчук Дмитро Олександрович
62. Мазур Олег Володимирович
63. Малецький Артур Валентинович
64. Мисяк Орест Петрович
65. Мінаєв Дмитро Юрійович
66. Нагирач Дмитро Миколайович
67. Петролюк Тарас Іванович
68. Римар Михайло Дмитрович
69. Рудий Тарас Орестович
70. Румянцев Володимир Ігорович
71. Сікачовський Володимир Юрійович
72. Солярик Оксана Євгенівна
73. Сороківський Роман Юрійович
74. Тихий Роман Степанович
75. Тягло Андрій Вячеславович
76. Хомич Наталія Михайлівна
77. Чайковський Андрій Іванович
78. Шаповалов Ігор Володимирович
79. Шеремета Леся Степанівна
80. Шутенко Олександр Федорович
81. Якубовський Андрій Ігорович
ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН
82. Аллерова Оксана Сергіївна
83. Баран Роман Володимирович
84. Голяк Назар Миколайович
85. Гончаров Людвіг Львович
86. Гранківський Роман Геннадійович
87. Гречанівська Надія Ігорівна
88. Дробан Олександр Миколайович
89. Залипка Василь Дарійович
90. Збір Степан Володимирович
91. Ілієнко Євген Миколайович
92. Камінський Василь Антонович
93. Косопуд Василь Григорович
94. Костинюк Микола Васильович
95. Кульчак Сергій Анатолійович
96. Кухарук Богдан Сергійович
97. Лашта Руслан Богданович
98. Лемещук Ярослав Васильович
99. Ніколайчук Володимир Володимирович
100. Парсенюк Роман Володимирович
101. Перхач Юрій Ігорович
102. Пікулик Ігор Михайлович
103. Помпа Олександр Петрович
104. Сидор Ярослав Мирославович
105. Стадник Ольга Іванівна
106. Стрілка Наталія Богданівна
107. Татарин Тарас Романович
108. Трубін Віталій Андрійович
109. Туранський Юрій Віталійович
110. Федаш Олег Богданович
111. Хом'як Оксана Володимирівна
112. Цицик Роман Ігорович
113. Чумаченко Мар’ян Олегович
114. Яговдік Олег Миколайович
115. Якимчук Василь Миколайович
116. Янко Олександр Сергійович
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН
117. Бандура Юрій Васильович
118. Бегей Юрій Романович
119. Бомерсбах Анна Степанівна
120. Бондар Юрій Володимирович
121. Борківський Олексій Романович
122. Вегера Андрій Стефанович
123. Гутник Марія Володимирівна
124. Данілов Олександр Ігорович
125. Демкович Антон Павлович
126. Домарецький Юрій Володимирович
127. Єсип Андрій Григорович
128. Карплюк Іван Мар'янович
129. Кінаш Юрій Миколайович
130. Купер Микола Миколайович
131. Куциняк Андрій Олександрович
132. Мещеулов Іван Володимирович
133. Мотос Олена Іванівна
134. Наволовський Петро Теодорович
135. Огородник Олександр Олександрович
136. Остафінський Юрій Стефанович
137. Рудницький Сергій Орестович
138. Сапйолкіна Тетяна Вікторівна
139. Севрук Володимир Іванович
140. Семочко Василь Ярославович
141. Ставнича Надія Миколаївна
142. Сташків Андрій Юрійович
143. Стефанів Ольга Леонідівна
144. Фуглинський Богдан Володимирович
145. Хабурський Володимир Богданович

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: