Українська плавчиня Мерешко встановила світовий паралімпійський рекорд на змаганнях в Токіо

9d758599a73386d_759x425

Напередодні Мерешко завоювала для України перше «золото» на Паралімпіаді в Токіо.

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко встановила світовий паралімпійський рекорд на Паралімпіаді в Токіо.

Вона показала рекордні 2 хвилини 56,90 секунди в кваліфікаційному запливі на 200 метрів і вийшла у фінал змагань, пише НВ.

Мерешко фінішувала з часом 33,11 сек, випередивши на 0,04 сек американку Елізабет Маркс.

Нагадаємо, напередодні Мерешко завоювала для України перше «золото» на Паралімпіаді в Токіо. Плавчиня прийшла першою на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Додамо також, що Україна в перший день Паралімпіади виборола одразу вісім медалей.