дивись.info

У школі в Винниках відремонтували харчблок і басейн (фото)

У школі в Винниках відремонтували харчблок і басейн (фото)
фото: Олександр Мазуренко

У школі № 29, що на вул. В. Сухомлинського, 6 у місті Винники, капітально відремонтували харчоблок та завершують ремонт щодо відновлення роботи басейну.

Підрядна організація обіцяє запустити басейн вже у листопаді цього року, повідомляє пресслужба Львівської мерії.

Загалом у Винниках є три школи: № 29, № 47 та «Берегиня». Також тут є один дитячий садочок. Впродовж 5 років місто інвестувало у заклади освіти м. Винники понад 35 млн грн», – розповіла Зоряна Довганик, керівниця управління освіти ЛМР.

У міськраді кажуть, що фінансування СЗШ №29, яке здійснювалось з міського бюджету Львова:

  • 2015 рік – капітальний ремонт санвузлів на суму 48 тис. грн.
  • 2016 рік – капітальний ремонт санвузлів на суму 941 тис. грн.
  • 2017 рік – виготовлення ПКД на капітальний ремонт спортивних майданчиків у загальноосвітніх навчальних закладах, в т. ч. проведення експертизи на суму 37 тис. грн. Капітальний ремонт приміщень кабінетів трудового навчання та шкільних майстерень на суму 162 тис. грн. Придбання обладнання і предметів довгострокового користування для кабінетів трудового навчання та шкільних майстерень на суму 141 тис. грн.
  • 2018 рік – капітальний ремонт санвузлів на суму 292 тис. грн.
  • 2019 рік – придбання обладнання і предметів довгострокового користування (модернізація кабінетів НВП для реалізації програми військово-патріотичного виховання) на суму 24 тис. грн. Придбання обладнання на суму 235 тис. грн. Капітальний ремонт басейну на суму 4, 6 млн грн. Капітальний ремонт санвузлів на суму 279 тис. грн. Капітальний ремонт коридорів на суму 498 тис. грн.
  • 2020 рік  – капітальний ремонт басейну на суму 1,42 млн грн; капітальний ремонт спортивного майданчика 27 тис. грн; по громадських проектах (їдальня) 3 млн грн; проект на капремонт системи опалення на суму 20 тис. грн.
  • 2021 рік – придбання обладнання для їдальні – 219 тис. грн. (оплачено). Капітальний ремонт їдальні – 60 тис. грн (оплачено). Капітальний ремонт басейну – 7,9 млн грн, з них використано 2,16 млн грн. Капітальний ремонт системи опалення – 275 тис. грн. Капітальний ремонт медіалабораторії (ГБ) – 590 тис. грн.

Усі фото: Олександра Мазуренка

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.