• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

У Львові проведуть Науковий фестиваль OL

У Львові проведуть Науковий фестиваль OL
Фото: ЛМР

25 вересня у Стрийському парку проведуть перший Науковий фестиваль OL. OL - це Open Lab або ж Відкрита Лабораторія, тобто наука доступна для кожного.

Захід стане платформою для популяризаторів науки, цікавим і доступним середовищем для всіх, хто нею цікавиться - це діти, підлітки, батьки та молодь, повідомляють у ЛМР.

Організатори вже оголосили перших спікерів - Дарію Озерну, наукову журналістку, біологиню, авторку книжок про психічне та фізичне здоров'я для дітей та дорослих з темою «Стояти на плечах. Як людство робить винаходи», а також Артема Албула, популяризатора науки та автора науково-популярного каналу «Клятий раціоналіст», який вже обрав тему «Дезінформація навколо нас».

Окрім того, у фестивалі братимуть участь різні наукоємні організації, такі як хімічні та фізичні факультети та інститути університетів, Tech StartUp School, MakerSpace, SKEIRON.LLC, STEAM Space тощо.

Фестиваль триватиме весь день 25 вересня, а місцем проведення стане площа біля Сенсотеки (вулиця Уласа Самчука, 22) та прилеглі алеї парку.

Цьогоріч на фестивалі будуть представлені 3 блоки: наука-слово, наука-дія та наука-емоція. Вони покажуть науку з різних сторін: наука слово через лекції та обговорення, наука-емоція через шоу та розваги, наука-дія через майстер-класи та експерименти від організацій-учасників.

«Наша мета – поєднати практичну та теоретичну частини науки у форматі edutainment - навчання через розваги. Ми хочемо вивести науку з лабораторій і кабінетів на широкий загал, створити платформу - місце зустрічі наукового та повсякденного, дати поштовх розвитку науковій думці доступній і зрозумілій кожній людині», - каже головна координаторка фестивалю Олена Павлюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: