дивись.info

«Нова Пошта» пояснила інцидент зі списаними грошима

«Нова Пошта» пояснила інцидент зі списаними грошима
Фото з відкритих джерел.

Клієнтка української компанії «Нова пошта» звинуватила співробітників компанії в шахрайстві з накладеними платежами. Компанія провела розслідування та пояснила ситуацію.

«Після додаткового розслідування ми встановили факти вчинення з боку цієї працівниці дій, які містять ознаки шахрайства. Для нас така ситуація жахлива і повністю суперечить цінностям компанії. Ухвалено рішення про звільнення працівниці згідно з чинним законодавством.

Усю інформацію щодо інциденту ми передаємо до правоохоронних органів разом із повідомленням про вчинення злочину. Очікуємо на повне та об’єктивне розслідування та справедливе покарання за протиправні дії.

Нова пошта принесла вибачення клієнтці та повернула різницю суми. Для нас важливо, щоб клієнти не страждали від шахрайських дій. Ми працюємо над тим, аби унеможливити подібні ситуації у майбутньому. Ми й надалі будемо оперативно реагувати на шахрайство, зокрема і всередині компанії», — повідомили у компанії.

Нагадаємо, клієнтка української компанії «Нова пошта» звинуватила співробітників компанії в шахрайстві з накладеними платежами. Також вона розповіла, як працювала ця схема у відділенні компанії в смт Ворзель (Київська область).

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.