дивись.info

SkyUp оновив правила вибору місць у найдешевшому тарифі (уточнення)

SkyUp оновив правила вибору місць у найдешевшому тарифі (уточнення)
Фото ілюстративне

З 18 серпня 2021 року SkyUp Airlines оновив правила вибору місць у тарифі Standard. Можливість вибору місця заздалегідь залишається. Зробити вибір безкоштовно можна за допомогою онлайн-чекіну, який відкривається за 15 днів до вильоту.

Про це повідомили у пресслужбі авіакомпанії.

Раніше ми із посиланням на фахове видання avianews повідомляли, що SkyUp прибрав з найдешевшого тарифу можливість обирати місця заздалегідь, але це не так. 

«Вибір місця у тарифі Standard під час бронювання та до відкриття онлайн-чекіну став платним. Однак для напрямків, за якими послуга онлайн-чекіну не надається, вибір місця залишається безкоштовним під час бронювання або в будь-який час заздалегідь, як і раніше», – уточнили у SkyUp Airlines.

Деталі умов вибору місця за всіма тарифними планами.

  • Basic (з’явилася можливість безкоштовного вибору місць). Місця після аварійних виходів і до кінця салону — за додаткову плату під час бронювання та до відкриття онлайн-чекіну, а також якщо послуга онлайн-чекіну не надається. Безкоштовно — з онлайн-чекіном, який відкривається за 48 годин до вильоту.
  • Standard (змінилися умови вибору місць). Місця після 5-го ряду і до аварійних рядів та місця після аварійних рядів і до кінця салону — за додаткову плату під час бронювання та до відкриття онлайн-чекіну. Безкоштовно — з онлайн-чекіном, який відкривається за 15 днів до дати вильоту, та в будь-який час заздалегідь, якщо послуга онлайн-чекіну не надається.
  • Flex (правила не змінилися). Будь-які місця в салоні — безкоштовно під час бронювання і в будь-який час заздалегідь, включно з онлайн-чекіном, який відкривається за 30 днів до дати вильоту.
    З актуальною інформацією щодо умов тарифів можна ознайомитися у спеціальному розділі на сайті SkyUp.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.