дивись.info

З-поміж усіх безробітних на Львівщині, найбільше — жінок

З-поміж усіх безробітних на Львівщині, найбільше — жінок
Зображення з відкритих джерел

З-посеред офіційно зареєстрованих у службі зайнятості безробітних, а їх на початку серпня цього року у Львівській області було 19,5 тис. осіб, майже 62% складали жінки. Половина з них була віком від 35 до 54 років.

Про це повідомили у пресслужбі обласного центру зайнятості.

Там кажуть, що жінки є активнішими на ринку праці, охоче погоджуються на професійне навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації, швидше повертаються до трудової діяльності.

У січні-липні професійним навчанням було охоплено 1855 жінок, а чоловіків майже вдвічі менше – 980 осіб. Профорієнтаційними послугами фахівців служби зайнятості з метою визначення професійного спрямування скористалися 24,6 тис. жінок і лише 16,4 тис. чоловіків.

У темпах працевлаштування жінки також випереджають чоловіків: упродовж семи місяців поточного року за сприяння служби зайнятості роботу знайшли 9,6 тис. жінок (54% всіх працевлаштованих), серед котрих 7,1 тис. (або 58%) становили жінки зі статусом безробітного.

До слова, чверть колишніх клієнток служби зайнятості поповнили персонал сфери торгівлі та послуг, тоді як 51% чоловіків працевлаштовані робітниками з обслуговування устаткування і машин, а також кваліфікованими робітниками з інструментом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.