дивись.info

На Прикарпатті вчителі оголосили страйк через заборгованості із зарплати

На Прикарпатті вчителі оголосили страйк через заборгованості із зарплати
Фото: Ірина Бойчук

У Долинській об’єднаній територіальній громаді на Івано-Франківщині вчителі оголосили страйк через невиплату заробітної плати. Станом на 1 вересня заборгованість становить 17 мільйонів.

Про це Радіо Свобода розповів голова профспілок Долинської ОТГ Іван Мельник.

Він додав, що з 1 вересня кошти вже почали надходити, і висловив сподівання, що найближчими днями заборгованість буде ліквідована.

Як пише видання, заступниця міського голови Долини Алла Шевченко зазначила, що через приєднання до ОТГ додаткових закладів освіти субвенцій і коштів місцевого бюджету не вистачає для виплати заборгованості.

«Станом на 2 вересня заборгованість складає понад 16 мільйонів. Участь у страйку наразі підтвердили 20 закладів із 26», – повідомила Шевченко.

«Сьогодні, згідно з рішенням трудових колективів, які оголосили страйк, таких колективів налічується 22… Йде мова про Долинську територіальну громаду Калуського району Івано-Франківської області. В мене є інформація про те, що 16 серпня заборгованість складала 22 мільйони, пізніше частина була погашена і заборгованість складала 17 мільйонів», – розповів Мельник.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.