дивись.info

Держбюджет за вісім місяців звели з дефіцитом у понад 6 мільярдів гривень

Держбюджет за вісім місяців звели з дефіцитом у понад 6 мільярдів гривень
фото ілюстративне

Дефіцит державного бюджету за січень-серпень 2021 року перевищив 6 млрд грн, у тому числі за загальним фондом — 13,3 млрд грн.

Про це свідчать дані Міністерства фінансів України.

«За січень-серпень 2021 року державний бюджет виконано з дефіцитом у сумі 6 млрд грн, у тому числі загальний фонд з дефіцитом у розмірі 13,3 млрд грн, при розписі загального фонду звітного періоду у сумі 110,3 млрд гривень», — повідомили у Мінфіні з посиланням на оперативні дані Державної казначейської служби.

Загалом до загального фонду держбюджету за січень-серпень 2021 року надійшло 700,0 млрд грн, план перевищено на 4,1% (+27,7 млрд грн). Надходження ЄСВ до Пенсійного фонду та фондів соцстрахування за 8 місяців становили 221,4 млрд грн, що на 7,7 млрд грн перевищило планові показники на відповідний період.

За січень-серпень 2021 року видатки за загальним фондом держбюджету становили 717,1 млрд грн, недовиконання плану — 8,4%. «Фінансування соціальних видатків, видатків на оборону, на обслуговування боргу та субвенції й дотації місцевим бюджетам здійснювалось у повному обсязі відповідно до розпису на підставі платіжних доручень», — відзначили у Мінфіні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.