У Львові відновили рейди на вуличних торговців

dsc4609-b9f57ea8
фото: Олександр Мазуренко

У Львові проводять регулярні рейди задля ліквідації стихійної торгівлі у районах міста.

Так, мешканців закликають бути обережними та не купувати неперевірену продукцію «з землі», яка може нашкодити здоров’ю. Натомість торговцям наголошують, що на львівських ринках є 940 вільних місць, які відповідним чином забезпечені у плані можливості торгівлі.

Про це повідомляє ЛМР.

«28 серпня була проведена нарада щодо того, аби ліквідовувати стихійну торгівлю на території всіх районів міста. На цю нараду був запрошений керівник районного управління поліції, крім того були запрошені керівники райвідділів, керівник Муніципальної варти та керівник управління безпеки міста. Ми обговорили питання щодо стихійної торгівлі по кожному району. Визначили локації, які, в першу чергу, ми будемо перевіряти для того, аби навести порядок. До прикладу, є локація на проспекті Чорновола, де дуже багато людей, які торгують на хідниках, крім цього є на площі Соборній, на вулиці Шпитальній та на багатьох інших локаціях, де потрібно ліквідовувати вуличну торгівлю.

Ми з понеділка проводимо щоденні рейди на територіях кожного району у відповідних точках. Крім того, ми аналізуємо і проводимо рейди і в інших локаціях, для того, щоб вилучати товар в підприємців, або в людей, які незаконно торгують. Також ми працюємо із керівниками ринків, щоб біля їхніх території не було стихійної торгівлі, і щоб вони залучали поліцію та приватні правоохоронні структури для того, щоб ліквідовувати її», - зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Вона наголосила, що продукція, яку продають у такий спосіб, є неперевіреною, а відтак може шкодити здоров’ю.

«Стихійна торгівля є небезпечною для людей. Ми маємо прохання до мешканців міста – не купувати товар «із землі» та тротуарів, тому що сир, молоко, сметана, овочі та фрукти є неперевіреними на предмет придатності для споживання. Товари, зокрема продуктові, необхідно купувати на ринках або в магазинах, але не «із землі». Ми закликаємо усіх бути обережними та дбати про своє здоров’я, щоб не було негативних наслідків», - прокоментувала посадовиця.

Натомість торговців закликають продавати продукцію на міських ринках, де є понад 900 вільних місця для торгівлі.

«Є відповідні місця на ринках, де можна торгувати. Зокрема, 940 місць вільних місць ми виявили, провівши інвентаризацію по ринках. Там можна торгувати людям, які приїжджають із сіл і хочуть продати сир, молоко, фрукти та овочі. Ми просимо торгувати тільки в цих місцях, які є відповідним чином забезпечені у плані можливості торгівлі. Крім того, ми проговорювали з керівниками ринків, щоб там була адекватна ціна і щоб люди не оплачували великі гроші за те, що вони торгують на ринках сільськогосподарською продукцією. Такі рейди ми будемо проводити постійно для того, щоб не було стихійної торгівлі. Після місяця часу роботи ми проведемо підсумок того. яким чином спрацювала поліція, Муніципальна варта та районні адміністрації щодо ліквідації стихійної торгівлі», - підсумувала Ірина Маруняк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: