дивись.info

У мерії перекроїли бюджет: куди підуть гроші

У мерії перекроїли бюджет: куди підуть гроші

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив зміни до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.

«Пропонуємо скоригувати наш бюджет на суму 10,6 млн грн. Це кошти, які ми отримали як субвенцію з державного бюджету на будівництво адміністративно-побутового корпусу ігрових видів спорту на вул. Кавалерідзе», – пояснив директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук.

Виконком також додав управлінню соціального захисту 1,5 млн грн для забезпечення до кінця року щомісячних виплат адресної допомоги дітям, які хворіють на рідкісні (орфанні) захворювання, та на виплату заробітної плати апарату у зв’язку із заповненням вакантних посад.

Також збільшили видатки юридичному департаменту ЛМР на суму 3,7 млн грн для оплати судового збору.

На виконання заходів передбачених програмою профілактики, лікування і діагностика коронавірусної інфекції управлінню охорони здоров’я збільшили видатки на суму 859,8 тис грн.

На закупівлю електронного обладнання для міського центру військово-патріотичного виховання управлінню освіти збільшили видатки на 150 тис грн.

Також 1,8 млн грн залишків освітньої субвенції скерували на закупівлю обладнання за програмою Нова українська школа.

При цьому, прийняті зміни повинні ще погодити депутати ЛМР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.