дивись.info

Кількість безробітних на Львівщині скорочується

Кількість безробітних на Львівщині скорочується

Із січня на Львівщині почав відновлюватися ринок праці, зокрема збільшуватися кількість заявлених працедавцями вакансій, та зменшуватися число безробітних.

«У перші дні січня цього року в області налічувалося 3,2 тис. пропозицій працевлаштування, а станом на 01.09.2021 р. працедавці Львівщини задекларували 5,8 тисяч вільних робочих місць і вакантних посад, тобто на 2,6 тис. більше. Здебільшого пропонується робота кваліфікованим робітникам з інструментом, професіоналам, персоналу сфери торгівлі і послуг, а також робітникам по обслуговуванню обладнання і машин», – розповів директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

За його словами, на Львівщині зменшується число безробітних: напередодні нового року за сприяння служби зайнятості роботу на Львівщині шукали 28,2 тис. безробітних, а на початку вересня на 10,3 тис. менше, тобто 17,9 тис. осіб. Дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили сягнув позначки один до трьох, тоді як станом на 01.01.2021 р. за одну вакансію конкурували 8 безробітних.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.