дивись.info

У Львові визначили переможців міжнародних змагань зі стрільби з лука «Золота осінь 2021»

У Львові визначили переможців міжнародних змагань зі стрільби з лука «Золота осінь 2021»
Фото: ЛМР

Вже традиційно у вересні у Львові відбуваються 58-мі Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь».

Цьогоріч турнір присвячений 90-річчю заснування Всесвітньої федерації стрільби з лука у Львові, що відбулось 1931 року, повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Фінальну частину змагань провели сьогодні, 11 вересня, на території Палацу Потоцьких. Привітав переможців та вручив їм нагороди міський голова Львова Андрій Садовий.

«Лучний спорт завжди був, є і буде для Львова дуже важливим. Тільки я бачу, що нам треба трошки більше дати драйву, щоб більше молоді займалось лучним спортом і в цьому плані мусимо дуже багато зробити, бо нас чекають наступні турніри. А нам потрібні перемоги. Дякую усім, хто взяв участь у змаганнях, вітаю усіх, хто переміг. Бажаю усім доброго настрою», – сказав мер Львова.

Відтак, мер вручив нагороди переможцям серед команд чоловіків та жінок.

Серед чоловічих команд перше місце здобула команда з Білорусії, друге – львівська команда, а саме – КЗ ЛОР Школа вищої спортивної майстерності, третє місце – збірна команда Білорусії. Серед жінок перемогу отримала також збірна команда Білорусії, друге місце здобула українська команда збірна регіонів України, а третє – львівська Школа вищої спортивної майстерності.

Цьогоріч участь вже у 58-тих міжнародних змаганнях «Золота осінь 2021» бере рекордна кількість учасників – понад 300 спортсменів, які представляють збірні команди Білорусії, Казахстану, Грузії, Словаччини, Польщі, 13 областей України та м.Київ.

Змагання проводяться серед таких вікових груп: дорослі спортсмени та кадети 2004 р.н. і молодших зі стрільби з лука (олімпійський лук) та дорослі спортсмени в дисципліні «блочний лук».

Цей турнір є одним з найдавніших спортивних змагань, який з 1964 року проводиться саме у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби з лука. Адже завдяки саме таким спортивним заходам підвищує свою майстерність перспективна молодь, з якої формується резерв збірної команди України.

Цей турнір є одним з основних рейтингових змагань лучного сезону України 2021 року, та єдиним в Україні який включений до міжнародного календаря Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA).

Важливою метою цих змагань є підвищення та становлення статусу Львова – міста, в якому зародилась світова стрільба з лука, так і України, як кандидатури на проведення заходів найвищого офіційного рівня зі стрільби з лука.

Львів для стрільби з лука є історичним містом, саме тут 4 вересня 1931 року було створено Міжнародну федерацію стрільби з лука (FITA). Саме у Львові відбувся і перший чемпіонат світу, саме у Львові народилася, мешкає, вчиться, працює найбільша кількість лучників України, чиї імена назавжди залишилися в історії цього виду спорту, як чемпіонів та рекордсменів світу та Європи ще з часів, коли стрільба з лука робила перші кроки на світовій арені.

Нагадаємо, у 2013 році відбулось урочисте відкриття пам’ятної таблиці у холі Ратуші та інтерактивного пам’ятника на пл. Ринок в рамках 50-го Міжнародного турніру зі стрільби з лука «Золота осінь – 2013». Пам’ятна таблиця, яку встановили у холі Ратуші, присвячена заснуванню 1931 року у місті Львові Міжнародної федерації стрільби з лука, а інтерактивний пам’ятник на пл. Ринок – 50-річчю турніру «Золота осінь».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.