Наступного тижня у Львові стартує ХХ Міжнародний економічний форум

economicforum-5d5f8afc
Фото: ЛМР

На «Арені Львів» 16 вересня відбудеться ювілейний ХХ Міжнародний економічний форум.

Головною особливістю цьогорічного форуму є проведення зустрічей в форматі «В2В» для забезпечення налагодження діалогу між українським та іноземним бізнесом, повідомляє ЛМР.

Окрім панельних дискусій та бізнес-переговорів, в межах форуму відбуватиметься виставка, на якій кожен охочий зможе представити товари та послуги свого підприємства.

«Міжнародний економічний форум – це найважливіша подія року в економічному житті Західної України, потужна національна і міжнародна платформа, створена для презентації України та Львівщини зокрема як безпечної та привабливої території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізації транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами, обміну досвідом та формування нової концепції ведення і розвитку бізнесу в умовах пандемії CОVID-19», - зазначають організатори.

До участі у Міжнародному економічному форумі запрошують політичну еліту України, дипломатичний корпус в Україні, український бізнес і провідні міжнародні компанії, представників торгових місій з близько 20 країн світу задля сприяння модернізації і інтеграції економіки, реалізації спільних проектів і впровадження інноваційних технологій.

Також в рамках форуму діятиме великий експо-простір з виставкою представників економічного потенціалу регіону, на якій бізнес матиме можливість представити товари та послуги свого підприємства.

Для участі в ХХ Міжнародному форумі, слід заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/qQslSgB. Кількість місць обмежена.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: