дивись.info

Трамвайне депо на Промисловій у Львові оновили за 90 мільйонів гривень (фото)

Трамвайне депо на Промисловій у Львові оновили за 90 мільйонів гривень (фото)

Сьогодні, 13 вересня, на львівській вулиці Промисловій, 29 запрацювало щойно відреконструйоване трамвайне депо. Його відновили в межах проєкту Європейського банку реконструкції та розвитку.

Як цитує пресслужба мерії очільника міста Андрія Садового, в модернізацію об’єкта інвестовано близько 90 мільйонів гривень.

Нагадаємо, за результатами міжнародного тендеру, 15 червня торік, ЛКП «Львівелектротранс» підписало контракт на реконструкцію трамвайного депо з переможцем — львівською компанією ПП «ВІР-Західбуд». Загальна вартість контракту становила – 3,5 млн євро, а фінальна – склала 2,8 млн євро. Роботи були виконані вчасно – впродовж одного року. Проєкт у повному обсязі профінансовано за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Консультаційний супровід та технічний нагляд здійснювала французька компанія «Ежіс Інтернешнл».

За результатами реалізації контракту з реконструкції депо втілено такі завдання: змонтовано нову котельню з енергоефективними котлами; влаштовано нову систему теплопостачання; замінено мийний комплекс для трамваїв та очисні споруди; покращено електроосвітлення цеху, вентиляцію; реконструйовано побутові та адміністративні приміщення; проведено заміну трамвайної колії та контактної мережі; підвищено енергоефективність, рівень комфорту і безпеки комплексу споруд ЛКП «Львівелектротранс».

Як зазначають у ЛКП «Львівелектротранс», депо на вул. Промисловій буде головним функціонуючим трамвайним депо підприємства, з якого на маршрути виїжджатиме увесь трамвайний рухомий склад.

 

Окрім цього, упродовж місяця тут мають облаштувати комфортну зону для роботи працівників.

Усі фото Романа Балука

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.