Школярі з Львівщини вибороли золото на Всесвітніх іграх

241805462_2425246887618884_5907623737996131826_n

У Сербії стартували Всесвітні шкільні спортивні ігри. Троє школярів Львівщини вже вибороли золото.

Про це повідомляє управління молоді та спорту ЛОДА.

В управлінні зазначають, що змагання об’єднали учнів у віці від 13 до 15 років. Найкращих визначають у 14 видах спорту. Першими медалі для України вибороли каратисти Львівщини Анна Ващишин, Олександр Борис та Тимур Нікулін.

«Анні Ващишин – 14 років. Серед її найбільших нагород – золото чемпіонату України серед молоді, юніорів та кадетів, що був відбірковим на чемпіонат Європи.
Чемпіоном України у своїй віковій групі також ставав 15-річний Олександр Борис. 14-річний Тимур Нікулін на національному чемпіонаті став бронзовим призером», – додають у повідомленні.

Тренують спортсменів Денис Копитко та Ярослав Горуна.