дивись.info

Борги із зарплати в Україні скоротились

Борги із зарплати в Україні скоротились
Фото з відкритих джерел

Упродовж серпня-вересня нинішнього року зафіксована позитивна динаміка щодо зменшення заборгованості із заробітної плати у порівнянні з 1 липня 2021 року.

Зокрема, сума боргу зменшилася на 7,5%, або на 295 млн грн, повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

«Зменшення боргу на 7,5% упродовж останніх півтора місяця – фактичне свідчення, що процес вдалося зрушити з мертвої точки. Питання ліквідації заборгованості на постійному контролі у керівництва держави. Також хочу усім нагадати про доручення Прем’єр-міністра України щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Зокрема усі підприємства, які мають до кінця цього року погасити борги до 15 млн грн повністю, решта – скоротити їх мінімум на половину. Це доручення має бути виконане, отже прошу всіх активізувати роботу у цьому напрямку», – каже заступниця Міністра економіки України Світлана Глущенко.

Найскладніша ситуація з боргами залишається на підприємствах у сфері управління центральних органів виконавчої влади. Станом на 13 вересня 2021 року борг склав понад 2,1 млрд грн. Але паралельно з тим впродовж серпня-вересня спостерігається позитивна динаміка – зменшення заборгованості на 45,7 млн гривень.

Також стало відомо, що Мінекономіки ініціює запровадження практики враховувати ситуацію із боргами з заробітної плати при оцінюванні ефективності роботи керівників обласних адміністрацій.

Відповідне звернення вже підготовлене та буде направлене до Президента України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.