• USD: 35.70
  • EUR: 37.80

У Львові помер відомий енергетик Ярослав Шпак

У Львові помер відомий енергетик Ярослав Шпак

У п’ятницю, 17 вересня, у Львові у віці 83 роки помер відомий фахівець у сфері енергетики

, екс-голова правління та голова спостережної ради «Львівобленерго», президент асоціації «Паливно-енергетичний комплекс Львівщини», розробник проектів з відновлювальної енергетики Ярослав Шпак, повідомляє ZAXID.NET.

Ярослав Шпак усе життя присвятив енергетиці. Брав участь у будівництві першої у Європі міждержавної електропередачі 750 кВ Вінниця (Україна)-Альбертірша (Угорщина). Понад 10 років бу головним інженером та директором «Крименерго», де за його керівництва були запущені Кримська сонячна станція та вітроустановки. Був одним із організаторів при будівництві Рівненської атомної електростанції.

До 2010 року був головою правління та головою спостережної ради ПАТ «Львівобленерго». В останні роки очолював асоціацію «Паливно-енергетичний комплекс Львівщини» та обіймав посаду заступника директора компанії родини Козицьких «Еко-Оптіма».

Основний акцент діяльності Ярослава Шпака – розробка проектів енергетичних об’єктів із застосуванням відновлюваних джерел енергії. Брав безпосередню участь в реалізації проектів вітроелектростанції «Старий Самбір 1», сонячних електростанцій біля Самбора та Новояворівська на Львівщині, сонячної електростанції «Старі Богородчани 1» на Івано-Франківщині.

Парастас за упокій Ярослава Шпака відбудеться у понеділок, 20 вересня, о 19:00 у каплиці на вул. Пекарській, 52 у Львові. Поховають відомого енергетика у вівторок на Сихівському цвинтарі Львова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: