дивись.info

У Підбірцях ремонтують вулицю Залізничну

У Підбірцях ремонтують вулицю Залізничну

У Підбірцях капітально ремонтують вулицю Залізничну, яка досі була грунтовою. Це перша вулиця у селі, яку з часу приєднання Підбірців до Львівської МТГ капітально ремонтують за кошти міського бюджету.

Про це повідомляє ЛМР.

«Коли на початку року відбулося приєднання села до Львівської МТГ, Личаківська райадміністрація сформувала титульні списки і провела тендер щодо виконавця робіт. У вересні цього року безпосередньо розпочато капітальний ремонт Залізничної. Плануємо завершити його наприкінці жовтня. До цього робили поточний ремонт іншої вулиці у Підбірцях – митрополита Яхимовича. На капремонт Залізничної із бюджету Львівської МТГ виділено 2,5 млн гривень», – повідомив голова Личаківської РА Орест Тимчишин.

Під час прокладання асфальту виникла потреба зробити в частині вулиці водовідведення – прокласти трубу, з якої стікатиме вода. Спуск води з проїзної частини захистить покриття від передчасного руйнування.

Завдяки налагодженій комунікації Офісу громади Лисинич, який обслуговує Лисиничі й Підбірці, Личаківської райадміністрації та за активної участі мешканців, це питання вдалося успішно вирішити.

Вулиця Залізнична, яку обрали для ремонту, є особливо популярною серед місцевих. Вона веде до залізничної станції, від якої до Львова – близько 7 хвилин електричкою.

До слова, зі створенням Львівської ОТГ Підбірці зі Львовом з’єднує автобусний маршрут №61 Підрясне – Підбірці. Його міська рада запустила одним із перших ще на початку року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.