• USD: 35.70
  • EUR: 37.80

Львівська політехніка потрапила до рейтингу чверть сотні найкращих вишів у світі

Львівська політехніка потрапила до рейтингу чверть сотні найкращих вишів у світі

Нинішнього року Львівська політехніка увійшла до 25 найкращих університетів світу за двома напрмками за даними рейтингового агенства U-Multirank.

Про це повідомили у пресслужбі вишу 22 вересня.

«21 вересня рейтингове агентство U-Multirank опублікувало щорічні рейтинги університетів. Проаналізовано 1948 університетів із 97 країн світу, зокрема 79 закладів вищої освіти України», - сказано в повідомленні.

НУ ЛП у чверть сотні найкращих за двома напрямками — Co-Publications With Industrial Partners, International Joint Publications (за цим напрямом вдруге). Оцінювались публікації у співавторстві з промисловими партнерами та міжнародні спільні публікації.

Найкращим університетам доступні значки, що підтверджують відповідний статус, які можна використовувати на веб-сайті, в онлайн-ресурсах та маркетингових матеріалах.

U-Multirank – це незалежний рейтинг, підготовлений за фінансування програми Erasmus і Європейської комісії. Методика рейтингу полягає у порівнянні результатів діяльності університетів за п’ятьма напрямами: викладання і навчання, дослідження, передавання знань, міжнародна спрямованість, регіональна спрямованість. Найсильнішим напрямом Львівської політехніки кілька років поспіль є викладання і навчання.

Крім участі в загальному рейтингу університетів, у 2021 році згідно із переліком, визначеного організаторами рейтингу, Львівська політехніка представила результати діяльності за напрямами «Фармація», «Соціальна робота», «Психологія», та посіла відповідно друге (серед п’яти), восьме (серед 15), 11 (серед 19) місця в рейтингах за цими напрямами серед закладів вищої освіти України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: