• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

Микола Княжицький пояснив, хто насправді купив землю на Верховинщині

Микола Княжицький пояснив, хто насправді купив землю на Верховинщині
Фото з Fb Миколи Княжицького.

Народний депутат Микола Княжицький заявив, що готовий допомагати всім, хто хоче інвестувати в розвиток Карпат, і це не бізнесове бажання, а громадське.

Про це на своїй сторінці у facebook написав Микола Княжицький, народний депутат України від фракції «Європейська Солідарність», у відповідь на «дивну статтю» на одному з інтернет-ресурсів, де він був згаданий, передає «Еспресо.Захід».

На одному із загальноукраїнських сайтів з’явилася  стаття, де згадували політика. Як пише Микола Княжицький, суть статті полягала в тому, що нібито його оточення купило менш ніж два гектари землі у карпатському вимираючому мальовничому селі Буркут на Верховинщині. В матеріалі підкреслюють, що все відбулося законно, а політик до цього причетний, бо фірма, яка купила землю, обслуговується у тій самій юридичній фірмі, що й він.

«Новину про мої «злочини» тут же поширили ботоферми у соцмережах, а також сайти і телеканали родини львівських Садових), перекрутивши і перебрехавши статтю, яка, крім посмішки, нічого не викликала. От, забули ще згадати про Довбуша, щоби все звучало ще більш «сенсаційно». Стаття, додам, чомусь вийшла синхронно із вказівкою «Слуги народу» у їхніх темниках мене «мочити», бо я піднімаю тему вагнерівців», – йдеться в повідомленні.

Княжицький у дописі пояснив, що він дійсно працює на Верховинщині і хоче розвивати цей край. Це його громадське бажання, про яке знає кожен, хто цікавиться Карпатами і Гуцульщиною.

«Мені дійсно важливо відродити пам'ять про українських корифеїв і зберегти гуцульську традицію. Тому й ініціював Віа Карпатію, з цієї ж причини ініціював закон про гірські території, проводив на Верховинщині кінофестивалі, купив бібліотеку співця цього краю Станіслава Вінценза і найбільшу колекцію антикварних листівок про Гуцульщину», – наголошує в повідомленні депутат.

Він зауважує, що сам запрошує бізнесменів інвестувати у Гуцульщину, бо цей край живе бідно, а місцеві люди пишуть десятки листів з проханням допомогти продати землю. Він і сам купив там землю і побудував дерев'яний будинок, після чого запрошує до себе багатьох відомих людей, щоб вони відчули цей край та інвестувати в нього.

Депутат зазначив, що знайомий з власником фірми, яка придбала землю у гірському селі. Згідно з його слів, це власник десятки охоронних фірм на Полтавщині, які охороняють великі агрохолдинги. Крім цього, він займається туризмом на Київщині.

«Тому я зацікавлений у тому, щоби всіляко йому сприяти оживити Буркут, відродити його, але залишити відкритим і доступним для місцевих жителів. Це непросто зробити, бо зимою туди доїхати взагалі неможливо, а цього року річка вкотре забрала дорогу, і туди не можна було доїхати і влітку.

Я готовий сприяти і допомагаю не лише власнику фірми, а й іншим. Він був на війні, згодом тренував українських солдатів, нагороджений орденами і медалями. Інколи такі замовні кампанії (маю на увазі не саму дивну статтю на столичному сайті, а тих, хто поширює її ще й перекручено) стимулюють до дій. Тому докладу усіх зусиль, щоби допомогти власнику фірми та іншим, хто хоче інвестувати у Карпати. Ну, і звичайно до того, щоб очистити мій рідний Львів від брехунів)», – підсумовує Княжицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: