Незабаром запрацює університет для літніх людей у Львові
Соціальний інноваційний проєкт, що має на меті надати можливість безбар’єрного доступу до неформальної освіти, запускають у Львові, а долучитись до нього можуть всі охочі віком 60+ років.
Уже з 1 жовтня нинішнього року люди старшого віку сядуть за парти та розпочнуть навчання в університеті «Протон». Соціальний інноваційний проєкт, що має на меті надати можливість безбар’єрного доступу до неформальної освіти, запускають у Львові, а долучитись до нього можуть всі охочі віком 60+ років.
Про це розповіли у Міжнародному благодійному фонді «Давай допоможемо».
Зі слів організаторів, метою проєкту є покращення якості та тривалості життя людей пенсійного віку шляхом впровадження культури навчання впродовж всього життя, розвитку діалогу між поколіннями.
Проєкт є неприбутковим та функціонує на волонтерських засадах.
У межах навчання передбачається проведення просвітницьких та навчальних курсів, різноманітних заходів з дозвілля та культурно-масових заходів. Слухачі із запропонованих предметів можуть обрати три предмети у формі лекцій, одне практичне заняття та одне спортивне або творче заняття.
Навчальний рік складається із двох семестрів: осінній – з жовтня до грудня та весняний – з лютого до травня. В університеті слухачі зможуть отримати нові знання на програмі «Бізнес та підприємництво» - це для активних людей, які мають бажання вести власну справу та займатись підприємництвом, або студенти можуть сформувати для себе індивідуальну навчальну програму з вивченням мов, економіки, комп’ютерної грамотності, основ здорового способу життя, творчих занять тощо.
Навчання – безкоштовне.
Щоб записатися на навчання, яке розпочнеться 1 жовтня, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням, або звернутися до регіонального представника у м. Львові – Павла Коваля за номером телефону +38(098) 116 00 90.
Також запрошують до співпраці викладачів-волонтерів, які викладатимуть предмет 1 раз на тиждень упродовж 90 хв. та зможуть самостійно формувати свій графік. Тут можна ознайомитись із переліком дисциплін, в яких шукають викладачів (вчителів, спеціалістів, аспірантів, студентів випускних курсів).