Борги із зарплат зменшилися на понад 300 мільйонів гривень

зарплата 4

На 20 вересня сума заборгованості із заробітної плати зменшилася на 7,8%, або на 309 млн грн, проти 1 липня. 

На 20 вересня сума заборгованості із заробітної плати зменшилася на 7,8%, або на 309 млн грн, проти 1 липня.

Про це повідомляє Міністерство економіки.

Упродовж серпня-вересня цього року зберігається позитивна динаміка щодо зменшення заборгованості із заробітної плати у порівнянні з 1 липня 2021 року. Зокрема, станом на 20 вересня сума боргу зменшилася вже на 7,8% або на 309 млн грн. Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Світлана Глущенко під час чергового засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати 24 вересня в Києві.

«Поступове зменшення боргу вказує на те, що процес вдалося зрушити з мертвої точки. Але ситуація із загальним боргом, який накопичувався роками та складає понад 2 млрд грн досить складна і потребує посилення роботи. Спільно ми повинні досягти цілей, визначених Урядом – повністю ліквідувати заборгованість на підприємствах, де борг менш як 15 млн грн та вдвічі скоротити у решти боржників. До кінця року не так багато часу, отже прошу активізувати роботу», – зазначила Світлана Глущенко.

Непростою залишається ситуація із заборгованістю на підприємствах, які знаходяться у сфері управління центральних органів виконавчої влади. Але впродовж серпня-вересня цього року борг вдалося зменшити на 119,6 млн гривень або на 5,4%. У розрізі центральних органів влади у порівнянні з липнем найбільше боргів на підприємствах Державного космічного агентства та Фонду держмайна. Зважаючи на це, поточна робота буде активізована у напрямку пошуку шляхів розв’язання вказаних проблем.

«За результатами кожного засідання напрацьовується низка конкретних доручень з визначенням виконавців. Також звертаємося до органів центральної влади та керівництва ОДА - замість констатації фактів та підбиття статистичних даних виходити з ініціативами та дієвими планами щодо ліквідації заборгованості. Зі свого боку Мінекономіки готове долучитися до реалізації цих планів», – озвучила заступниця Міністра економіки.

У засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати взяли участь у режимі доповідей представники Державного агентства водних ресурсів України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Державного агентства лісових ресурсів України, Хмельницької, Житомирської та Рівненської областей. Крім цього традиційно були присутні також і представники інших органів центральної виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, професійних спілок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: