«Львівводоканал» провів для мешканців міста Фестиваль води

img1171-bbfa0aa3
Фото: ЛМР

Сьогодні, 25 вересня, на території ЛМКП «Львівводоканал» (вул. Зелена, 64) триває День відкритих дверей та родинне свято для усіх охочих – Фестиваль води.

Захід безкоштовний і триватив до 16.00 год, повідомили у ЛМР.

«Напевне, ви приходили до нас лише для вирішення проблем із водопостачанням, і ніколи не звертали уваги на те, яким унікальним є ансамбль будівель водоканалу та скільки всього цікавого розташовано на нашій території. Цього року наше підприємство відзначає 120 років невтомної роботи з постачання води усьому Львову. Ми хочемо відсвяткувати цю важливу дату разом із нашими споживачами. Саме тому організували Фестиваль води «120 років Львівводоканалу»», - зазначають організатори.

У межах свята передбачені такі атракції:

  • унікальна виставка техніки підприємства;
  • наукове шоу для дітей «Еврика»;
  • неймовірно круті мобільні наукові лабораторії;
  • екскурсійна програма територією підприємства «Таємниці Львівводоканалу».

«Львівводоканал» провів для мешканців міста Фестиваль води - 2

Крім того, на фестивалі працює фудкорт зі всілякими смаколиками, зокрема, можна скуштувати «Бограч від головного технолога» та «Плов від головного механіка».

Нагадаємо, також днями відбувся 6-й Lviv Eco Forum, який став традиційним майданчиком для обговорення найактуальніших та найгостріших екологічних питань у сфері водного господарства та поводження з відходами.

«Львівводоканал» провів для мешканців міста Фестиваль води - 3

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: