У костелі в Каунасі розпочнуться регулярні Богослужіння українською мовою

image

Громада українців греко-католиків литовського міста Каунас анонсувала проведення регулярних Богослужінь рідною мовою у костелі Георгія Мученика.

Громада українців греко-католиків литовського міста Каунас анонсувала проведення регулярних Богослужінь рідною мовою у костелі Георгія Мученика, що неподалік Каунаського замку. Відправлятимуть Літургії отці василіани (УГКЦ).

Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

У повідомленні на сторінці спільноти у Фейсбук йдеться, що перше Богослужіння українською мовою відбудеться вже 3 жовтня.

Громада українців Каунаса інформує, що Літургія українською розпочнеться о 13 годині. Після Богослужіння відбудеться спілкування у неформальній обстановці.

Отці василіани повідомили, що звершуватимуть сповіді, хрестини, освячення домівок та інші духовні потреби парафіян.

Додамо, отці василіани є єдиними греко-католицькими священнослужителями в Литовській Республіці. Вони опікуються не лише місцевими українцями та литовцями, а й заробітчанами, які доволі часто приїжджають на будівельні роботи, та студентами, котрі тут навчаються. Також обслуговують парафіян у Клайпеді, Елєктренаї, Йонаві та Каунасі. Без них не відбувається жоден патріотичний захід, пов’язаний з Україною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: