У парку ім. І Франка облаштовують доріжку за унікальною технологією

244114122_412295053638188_6814217366630928715_n
Фото: Оксана Луцко.

Матеріал має підвищену водонепроникність та щільність, що допоможе запобігти появі тріщин у покритті.

Оновлений хідник у парку ім. І. Франка буде бетонним із деформаційними швами.

Про це повідомляє ЛМР.

У департаменті містобудування зазначають, що подібна доріжка є лише в аеропорту ім. Данила Галицького. А у парку ім. І. Франка нарізатиме бетонні шви для хідника фахівець, який спеціально приїхав до Львова.

«На всю Україну є лише дев’ятеро людей, які володіють технікою різання бетону. Це справді особлива технологія: на залитому бетоні роблять перерізи, щоб бетон не розтріскувався. Важливо дотримуватися технології – тоді покриття служитиме довго і матиме гарний вигляд», – повідомила заступниця начальниці управління екології та природних ресурсів ЛМР Оксана Луцко.

Крім того, бетон, який використовують для облаштування, матиме підвищену водонепроникність та щільність. Це допоможе запобігти появі тріщин у покритті.

«Хідник, який ремонтують, є другим за важливістю в парку. Розміщений він на схилі, через що його постійно розмивали водні потоки. Тому щойно залиють бетон, одразу візьмуться за облаштування системи водовідведення.

Доріжка матиме рудувато-червоний відтінок, бордюри будуть гранітні, а лотки для водовідведення викладуть із бруківки. Тож буде не тільки надійно, але й гарно.

Ремонт хідника обійдеться у 4 млн грн. Втім місто не витратить на це ані копійки - усі роботи фінансує інвестор. Завершити роботи планують до кінця листопада», - додають у департаменті містобудування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: