• USD: 35.70
  • EUR: 37.40

У Львові обрано нового голову Пласту

У Львові обрано нового голову Пласту
фото з відкритих джерел

Вчора, 10 жовтня, на загальних зборах станиці Пласту Львів (ЗЗС), які цьогоріч пройшли у змішаному офлайн- та онлайн-форматі, відбулись вибори голови осередку.

Новим очільником осередку Пласту у Львові на період 2021-2022 років обрано Ярослава Булишина.

Про це повідомляє ЛМР.

До Пласту у Львові Ярослав вступив ще вихованцем у 2011 році. Юнакував у курені ч. 109 ім. Ярослава Горошка. Протягом цього часу встиг отримати найвищий ступінь «скоба» у Пласті. З 18 років хлопець став волонтером організації – окрім виховницької діяльності (Ярослав є наставником для гуртка хлопців у к. ч. 109 ім. Ярослава Горошка та зв’язковим (координатором) у цьому ж курені), займався адміністративною діяльністю в осередку, зокрема був заступником попередньої станичної (очільниці) Анастасії Слюсаренко протягом 2019-2021 років.

«Я щиро вірю в процвітання Пласту у Львові і готовий працювати для цього. Попереду вже багато викликів і планів, які ми з новою командою плануємо втілити. Впевнений, що керуючись пластовими цінностями та оптимізмом нам вдасться всього досягти. СКОБ!», − прокоментував Ярослав.

Під час перевиборів пластуни також обрали нову адміністративну команду (СПР), яка разом з очільником осередку протягом року працюватиме над підтримкою та розвитком Пласту у Львові. Зараз членами організації є понад 2500 пластунів, які долучаються до розвитку львівської громади та міста, плекаючи пластові цінності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: