дивись.info

Створенням «Світлової Хвилі» у Львові вшанують пам’ять дітей, які померли під час вагітності чи після народження

Створенням «Світлової Хвилі» у Львові вшанують пам’ять дітей, які померли під час вагітності чи після народження
Фото: ЛМР

Сьогодні, 15 жовтня, на території Собору св. Юра (пл. Св. Юра, 5) та безпосередньо у храмі вшанують пам’ять дітей, які померли під час вагітності чи невдовзі після народження.

Про це повідомляють у міськраді.

Програма заходу:

17.00 – Відкрита локація на площі Святого Юра для відвідувачів заходу

17.30 – Вступне слово-презентація (Собор св. Юра)

18.00 – Божественна Літургія (Собор св. Юра)

19.00 – Творча академія, урочисте творення «Світлової Хвилі» через запалення свічок за Маленьких Ангелів на площі біля пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому

20.00 – завершення заходу

Як розповіла ініціаторка заходу, засновниця та голова організації Перинатальний хоспіс «Слід життя» с. Юстина (Голубець), головна мета заходу – привернути увагу громадськості до теми, яку часто у суспільстві замовчують.

«Цей захід привертає увагу людей, аби розірвати мовчанку, яка є у нашому суспільстві довкола цієї теми. Наша мета показати, що ця тема торкає не лише маму, не лише тата, але кожного з нас у суспільстві, бо ми також стикаємося з людьми, які пережили втрату, і нам треба хоча б вміти з ними поводитися. Чи спілкуватися на ту тему, чи її уникати.

Також будемо творити «Світлову Хвилю».  Це унікальна творча дія, яка започаткувалася у 2006 році і поширилася у інший країнах. Обрана була 19-та година, щоб свічки були запалені упродовж цілої години. Якщо це буде зроблено хоча б точково, то упродовж 24 годин весь світ буде «горіти» у пам’ять про тих дітей. Це є знак єднаючої дії, це спогад тих дітей, повернення гідності тим дітям, про яких ми можемо навіть не знати, але батьки знають про них. У творенні хвилі також беруть участь не лише батьки, але всі небайдужі. І часто можна почути від батьків: «нарешті хтось заговорив про наших дітей».  Це є нова культура бачення того світу втрачених дітей, бо це маленькі крихітні життя, які не мають нічиєї підтримки, окрім, можливо, своїх батьків», – ініціаторка заходу, засновниця та голова організації Перинатальний хоспіс «Слід життя» с. Юстина (Голубець).

Додамо, що такий захід відбувається вже не вперше і є щорічним. Також 15 жовтня у всіх храмах УГКЦ підноситимуть молитви у пам’ять за дітей, які померли під час вагітності чи відразу після народження.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.