За вихідні бойовики 812 разів порушили «тишу» на сході України, — ОБСЄ

Донбас
Фото з відкритих джерел

У період із вечора 15-го до вечора 17-го жовтня в Донецькій області СММ ОБСЄ зафіксувала 734 порушення режиму припинення вогню, ще 78 таких порушень виявлено на Луганщині.

Про це йдеться у щоденному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, оприлюдненому 19 жовтня.

«У період із вечора 15 до вечора 17 жовтня в Донецькій області Місія зафіксувала 734 порушення режиму припинення вогню, зокрема 139 вибухів (1 вибух у повітрі та 138 вибухів невизначеного походження)», - йдеться у звіті.

Більшість порушень сталася в межах і поблизу ділянки розведення в районі н. п. Петрівське (непідконтрольний урядові, 41 км на південь від Донецька) у вечірній час 15 та 16 жовтня і в денний час 16 та 17 жовтня. Також обстріли мали місце на північ від н. п. Широкине (підконтрольний урядові, 100 км на південь від Донецька) ввечері 15 жовтня, в ніч із 15 на 16 жовтня і з 16 на 17 жовтня та упродовж дня 17 жовтня.

За попередній звітний період на Донеччині було зафіксовано 236 порушень режиму припинення вогню (більшість також сталася в межах ділянки розведення в районі Петрівського та поблизу неї).

«У період із вечора 15 до вечора 17 жовтня в Луганській області СММ зафіксувала 78 порушень режиму припинення вогню, зокрема 13 вибухів невизначеного походження», - додається у звіті ОБСЄ.

Більшість порушень сталися в межах і на північний схід від ділянки розведення в районі н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська) упродовж дня 17 жовтня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: