Басейн спортшколи у Давидові реконструюють за понад 23 мільйони гривень (фото)

246972316_427349715553259_1460000715767383767_n_1634654197_720x405_1_0

150 вихованців ДЮСШ «Тризуб плюс», що у Давидові, отримають належні умови для тренувань після завершення реконструкції басейну. 

150 вихованців ДЮСШ «Тризуб плюс», що у Давидові, отримають належні умови для тренувань після завершення реконструкції басейну.

Будівництво об’єкта розпочали ще 2018 року, на що загалом передбачили 23 млн 139 тис грн. Фінансуються роботи за кошти субвенції з державного бюджету, обласного та місцевого бюджету, пояснюють у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

Проєкт передбачає фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи на об’єкті, заміну віконних та дверних блоків, улаштування покрівлі, підведення інженерних мереж та реконструкцію двох басейнів. Це басейн для навчання плавання та оздоровчих занять для дорослого населення та басейн для навчання плавання молодшого та середнього шкільного віку.

Окрім цього, закуплять та проведуть монтаж обладнання, забезпечать благоустрій території.

Реалізація проєкту дасть можливість:

  • створення умов для проведення тренувальних занять 150 вихованців ДЮСШ та роботи 7 осіб персоналу;
  • створення 8 нових робочих місць;
  • створення комфортних умов для занять спортом;
  • збільшення кількості доступних об‘єктів для проведення фізкультурно-оздоровчої роботи, реабілітації для мешканців Давидівської сільської територіальної громади.

Так, упродовж 2018-2020 років підрядна організація провела загально-будівельні роботи, зовнішнє оздоблення та утеплення фасаду, заміну віконних та дверних блоків, влаштувала дах, стіни та перегородки.

Станом на сьогодні вже завершили облицювання підлог та сходової клітки плиткою, влаштували інженерні мережі: водопостачання, господарсько-питного-виробничо-протипожежного водопроводу В1, побутової каналізації, системи опалення, влаштування пожежної сигналізації. Також тривають роботи зі встановлення освітлення в приміщеннях, облицювання стін приміщень, встановлення вентиляції, заливання стяжок в допоміжних приміщеннях, благоустрою території.

Реконструкцію обіцяють завершити ще нинішнього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: