У Львові відбудеться Фестиваль імені Владислава Любомирського

концерт
фото: Львівська національна філармонія

Концерти відбудуться впродовж 22-26 жовтня.

Львівська філармонія стане місцем проведення чотирьох подій фестивалю, на яких за участю міжнародного складу музикантів звучатимуть композиції українських та польських митців.

«Сьогодні ми знаємо, наскільки важливою є допомога державного патронату, спонсорства чи приватного патронату. Тому завдяки серії відкритих мистецьких заходів хочемо представити надзвичайних постатей, що стоять за видатними художниками та їхніми творами, особливо тими, чиї заслуги, обумовлені аристократичним походженням, були стерті з карт історії в комуністичні часи», – зазначають організатори фестивалю.

Вони також наголошують, що місією фестивалю, крім культурної, є ще й актуалізація питання меценатства.

Довідка:

Патрон фестивалю князь Владислав Любомирський (1866 — 1934) був не лише відомим меценатом, а й композитором. Замолоду дуже цікавився музикою – грав на кількох інструментах та компонував на слух. І лише у віці 40 років присвятив себе музичній освіті. Спочатку навчався під керівництвом Гжегожа Фітельберга, потім – у Віденській консерваторії в Роберта Фукса. Частина творів Владислава Любомирського залишилась у рукописах.

У 2021 році Lubomirski FESTIVAL відбудеться у Польщі та України (у Кракові, Любневіце, Перемишлі та Львові) й триватиме впродовж жовтня.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: