Управління культури Львова очолить диригент і композитор Іван Остапович

остапович
Фото з фейсбук-сторінки

З 20 жовтня управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх чотирьох років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Про це повідомили у пресслужбі міськради.

«Я підписав розпорядження про призначення Івана Остаповича начальником управління культури Львова. Іван дотепер працював директором Львівського органного залу. За час його керівництва органний зал показав унікальну позитивну динаміку реновацій, відновлення, став одним із вагомих центрів культури Львова. Думаю, що Івану вдасться перезапустити роботу управління культури, адже цей напрямок є одним із найважливіших для нашого міста», – сказав мер міста Андрій Садовий.

Хто такий Іван Остапович

Диригент, композитор, екскерівник Львівського будинку органної та камерної музики, співзасновник громадської організації Collegium.

Закінчив Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка по класу фагота та класу композиції у викл. Б. Фроляк. Навчався у Національній музичній академії України ім. П. Чайковського на кафедрі оперно-симфонічного диригування (клас професора. народного артиста України В. Здоренка).

З 2012 і дотепер — співзасновник і артистичний директор мистецької платформи Collegium Musicum, яка займається промоцією академічної музики та її виконавців.

У 2013-2015 рр — працював другим дириґентом Івано-Франківської обласної філармонії. 2013 р. був учасником режисерсько-драматургічної лабораторії в Львівському академічному театрі ім. Л.Курбаса.

Засновник оркестру Collegium Musicum, нині — Ukrainian Festival Orchestra.

З листопада 2017 і дотепер — директор Львівського будинку органної та камерної музики. З 2018 — ведучий на Radio Skovoroda (програма про класичну музику «Територія Класики»)

Один із ініціаторів відновлення історичного Галицького Музичного Товариства у 2020 році, яке існувало у Львові з 1838 року. Член правління Галицького Музичного Товариства.

Артистичний керівник проекту Ukrainian Live Classic (перший мобільний застосунок з українською класичною музикою).

Організатор та співорганізатор фестивалів: Бах Маратон, ЛюдкевичФест, Львівська органна резиденція.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: