ЄС виділив 3,5 мільйона євро для постраждалих на сході України

євро
Фото з відкритих джерел

Європейська Комісія оголосила про виділення додаткових 3,5 млн євро гуманітарної допомоги для підтримки вразливих верств населення, які постраждали від конфлікту на сході України.

Через пандемію COVID-19 гуманітарна ситуація погіршилась, що призвело до ще більшої нестабільності та вразливості населення. У 2021 році Єврокомісія виділила 29 мільйонів євро гуманітарної допомоги для Сходу України.

Про це йдеться в заяві представництва Європейського Союзу в Україні.

Єврокомісар з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Янез Ленарчич заявив: «Люди на сході України продовжують жити в страху та боротися за задоволення своїх основних потреб. Пандемія коронавірусу погіршила ситуацію, особливо серед людей похилого віку, які часто належать до найбільш вразливих категорій населення. Це додаткове фінансування допоможе їм отримати доступ до медицини та предметів першої необхідності, а також підготуватися до зими, що наближається. ЄС буде підтримувати людей на сході України стільки, скільки це буде потрібно, але лише встановлення постійного миру може забезпечити реальне вирішення проблеми».

Спеціальний представник ЄС із прав людини Еймон Гілмор під час свого візиту до Краматорська, Донецької області, сказав: «Європейський Союз підтримує народ України, включаючи найвразливіші верстви населення в умовах конфлікту та пандемії COVID-19. Гуманітарна допомога є ключовим елементом нашої підтримки».

Додаткові 3,5 млн. євро допоможуть найбільш вразливим верствам населення, у тому числі людям похилого віку та особам із інвалідністю, задовольнити свої основні потреби. Вони також будуть направлені на забезпечення доступу до медицини і отримання психосоціальної та психологічної допомоги. Допомога надійде вразливому населенню  по обидва боки лінії зіткнення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: