дивись.info

У львівському СІЗО найвищі ціни на користування телефоном

У львівському СІЗО найвищі ціни на користування телефоном

У кількох слідчих ізоляторах та місцях обмеження волі Міністерство юстиції запустило платні послуги мобільного та Інтернет-зв’язку.

Про це повідомляє Міністерство юстиції, пише УП.

У міністерстві пояснили, що цим нововведенням, насамперед, усувають корупційні ризики через «контрабанду» телефонами, пронесеними до арештантів потайки, та дають можливість ув’язненим спілкуватися з близькими.

Також держслужбовці сподіваються у такий спосіб поповнити спецфонди та зменшити потребу в побаченнях арештантів із рідними вживу.

Наразі платні послуги доступні в СІЗО Києва, Львова, Харкова, Житомира, Хмельницького, Черкас та Одеси. Ціни за послуги відрізняються за регіонами.

До прикладу, найвища ціна за місячне користування телефоном встановлена в ДП «Львівська установа виконання покарань (№ 19)» – 1070,6 грн, тоді як найнижча в Київському слідчому ізоляторі – 345 грн.

15 хвилин розмови коштують від 4 до 17 грн, залежно від регіону.

Водночас, у Київському СІЗО найдорожче користування Інтернетом на місяць – 575 грн, найдешевше в Харківському слідчому ізоляторі – 228,6 грн.

У Мін’юсті пообіцяли, що незабаром такі ж послуги з’являться в пенітенціарних установах Запоріжжя, Маріуполя, Кривого Рогу, Рівного, Чорткова та Чернігова.

Також усі телефонні дзвінки будуть записуватися, а в Інтернеті встановлять обмеження на доступ до певного контенту.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.