Сьогодні відкрилося перехрестя вул. Бандери – вул. Антоновича

2508445564083976940739315305044586046692330n-45bdd1d9

Сьогодні з 08.00 год відкрито для проїзду транспорту перехрестя вул. Бандери – вул. Антоновича.

Відповідно від сьогодні по цьому перехрестю відновлять курсування автобусні маршрути № 33 і 38 та тролейбусний маршрут № 29.

Про це повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.

«Сьогодні ми відкрили для проїзду перехрестя вул. Бандери з вул. Антоновича. Відтак проїзними є вул. Русових і вул. Митрополита Андрея, а вул. Бандери є проїзною на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича», - повідомив Микола Власюк.

Нагадаємо, за інформацією управління транспорту ЛМР, у зв’язку із відкриттям для проїзду перехрестя вул. С. Бандери – Антоновича, по вул. Антоновича буде відновлено курсування автобусів міських автобусних маршрутів № 38 та № 33 у напрямку до центру. У зворотному напрямку курсування автобусів вказаних маршрутів буде здійснюватися відповідно до тимчасових схем руху на час проведення ремонтних робіт на вул. Бандери.

Також від сьогодні, 1 листопада, тролейбус № 29 курсуватиме у напрямку до центру міста за маршрутом: Аеропорт - вул. Любінська - вул. Окружна - вул. Антоновича - Університет – Університет - вул. Городоцька - вул. Кульпарківська - вул. Окружна - вул. Любінська - Аеропорт.

«Відновить свій рух по вул. Антоновича і тролейбус №22. Однак з 2 листопада. Через наступний етап реконструкції тролейбусної лінії на перехресті вул. Кульпарківська - вул. Наукова, тролейбус курсуватиме за частково зміненим маршрутом - через вул. Рубчака та вул. Володимира Великого, а саме: Автовокзал – вул. Рубчака – вул. В. Великого – вул. Кульпарківська – вул. Антоновича – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. В. Великого – вул. Рубчака - Автовокзал», - повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Також від сьогодні повноцінно відновить свою роботу тролейбусний маршрут № 27 «Скнилів – Університет».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: