Чи підвищуватимуть тарифи на тепло у цьому опалювальному сезоні, - Мінрегіон

тепло
Фото з відкритих джерел.

Тарифи на тепло і гарячу воду для населення в усіх регіонах України в поточному опалювальному сезоні підвищуватися не будуть. Таку умову відповідного меморандуму, підписаного 30 вересня, органи місцевого самоврядування мають виконати повною мірою.

Водночас держава забезпечить фінансову підтримку громад, заявив очільник Мінрегіону Олексій Чернишов під час візиту на Чернігівщину, передає УНІАН.

«Умови цього документа повинні бути виконані по всій Україні. Чернігів не є винятком. Наголошую — тарифи на опалення для людей у жодному з регіонів нашої держави в цьому опалювальному сезоні зростати не будуть! Тарифи залишаються на рівні тих, що застосовувалися в минулому опалювальному сезоні», — заявив Олексій Чернишов.

Зазначається, що на засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад при президенті України 29 жовтня в Одесі стало відомо, що Чернігів може стати єдиним містом в Україні, де тарифи на опалення можуть підвищитися. Вчора, 2 жовтня, на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook мер Чернігова повідомив, що вартість тарифів буде збережена:

«Тарифи на централізоване опалення для населення в місті Чернігові не зростатимуть і залишаються на рівні попереднього опалювального сезону», — зазначив Владислав Атрошенко.

Нагадаємо, згідно з умовами Меморандуму, до кінця опалювального сезону тарифи на тепло і гарячу воду не повинні зростати. Ціна газу складе 7,4 грн за 1 куб. м для населення і 13,6 грн за 1 куб. м для бюджетних установ. Також документ передбачає домовленість про безперебійність поставок газу.

Громади отримують фінансову підтримку від держави для безперебійної роботи теплокомуненерго та незмінності тарифів. З боку держави передбачається субвенція громадам з незадовільним індексом платоспроможності вже з четвертого кварталу 2021 року. У Меморандумі визначено, зокрема, що для незмінності тарифів у 2022 році держава направить до місцевих бюджетів надходження від податку з доходів фізичних осіб у розмірі 4%, що складе не менше 11 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: