• USD: 35.70
  • EUR: 37.40

У будівлі магазину «Океан» запрацює художня школа

У будівлі магазину «Океан» запрацює художня школа

Депутати Львівської міської ради дали згоду на прийняття у комунальну власність приміщення  для дитячої мистецької школи у будівлі магазину «Океан».

Депутати Львівської міської ради дали згоду на прийняття у комунальну власність приміщення для дитячої мистецької школи у будівлі магазину «Океан».

Зокрема, компанія «Ріел-естейт» на виконання рішення виконкому Львівської міськради про відновлення мозаїки «Риби» на будівлі магазину «Океан» передала у комунальну власність приміщення на вул. Володимира Великого, 26-а, загальною площею 1000,4 кв. м. Приміщення перейде у власність Львова шляхом укладення договору пожертви.

У переданому приміщенні облаштують мистецький простір та розмістять дитячу мистецьку школу.

Як розповіла керівниця департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда, ремонт у приміщеннях – а це 3 та 4 поверхи, своїм коштом зробив забудовник, тож місту залишається придбати меблі та обладнання. І вже до кінця року тут відкриють філіал художньої школи імені Олекси Новаківського, адже кількість охочих дітей навчатися саме у цій школі доволі велика – на одне місце претендує 3-4 дитини.

«У цих приміщеннях буде філіал художньої школи імені Олекси Новаківського, яка в нас зараз діє на вул. Глінки, 1а. Ця школа має багато відділів – образотворче мистецтво, графічний дизайн, скульптура. Це наша єдина муніципальна художня спеціалізована школа, і там є конкурс – 3-4 дитини на місце, тому виникла потреба розширення для неї території. Тому на Володимира Великого ми відкриваємо ще один філіал цієї школи», - розповіла Наталія Бунда.

На 3-му поверсі облаштують аудиторії для дітей, а на 4-му - діятиме міський виставковий зал, де експонуватимуть не лише дитячі роботи, а й роботи львівських художників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: