Бодібілдер із Самбора став віцечемпіоном світу

білдер

25-річний самбірчанин виборов срібну медаль у  класичному бодібілдингу серед чоловіків.

Про це повідомила прес-служба відділення НОК України у Львівській облісті.

4-го листопада, в іспанському місті Санта-Сусанна стартував чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу.

Володимир Андреїшин, 25-річний бодібілдер із Самбора, в ростовій категорії до 180 кг виборов  срібну медаль.

Спортсмен став найкращим із понад 20-ти атлетів, поступившись тільки іспанцю Габріелю Маноле. Третє місце посів словак Мартін Саган.

Володимир Андреїшин є майстром спорту України з бодібілдингу, чемпіоном Європи 2018-го року, професійним фітнес-тренером.