Поліція встановила особи 166 в’язнів катівні «Ізоляція»

MVdPuo5xnIndpcz6UdbQaEIITRpAcbB69IsnaXwP

Сьогодні вночі, 9 листопада, у Києві оперативники СБУ затримали керівника незаконної в’язниці «Ізоляція», бойовика злочинної організації МГБ ДНР Дениса Куликовського із позивними «Палич», «Перший».

Сьогодні вночі, 9 листопада, у Києві оперативники СБУ затримали керівника незаконної в’язниці «Ізоляція», бойовика злочинної організації МГБ ДНР Дениса Куликовського із позивними «Палич», «Перший».

Про це повідомляє МВС.

«Більше року слідчі у взаємодії з міграційною поліцією розслідують жахливі злочини «Палича» проти людей. Правоохоронці провели допити потерпілих, впізнання ними своїх катів та встановили 45 учасників цієї організованої злочинної групи. У вересні цього року щодо 8 воєнних злочинців матеріали передані в суд для заочного засудження», - сказав Денис Монастирський, міністр внутрішніх справ.

Крім того, очільник МВС зазначив, що поліцейські отримали оперативну інформацію про керівника в’язниці, головного ката українців в «Ізоляції» – так званого «Палича». А саме про те, що він прибув на підконтрольну Україні територію. І вже зараз він у руках українських правоохоронців – це результат спільної роботи Нацполіції та СБУ.

«Скільки б часу не минуло, ці жахливі злочини не залишаться безкарними», - наголосив Денис Монастирський.

В.о. начальника ГУНП Донецької області Артем Кисько зазначив, що наразі встановлено 166 осіб, які перебували у цій в'язниці.

«Протягом останнього року поліцейські Донеччини проводили розслідування подій, які відбувались в місті Донецьк на території колишнього заводу «Ізоляція», на теперішній час там розташована в’язниця так званої «ДНР». Вже встановлено 166 осіб, але це не вичерпний список потерпілих, які перебували у цій в’язниці. Серед них є два журналісти, співробітники прикордонної служби, міграційної служби, СБУ, а також Збройних сил України», - сказав він.

За його словами, поліцейським Донеччини вдалось встановити осіб, які належать до різних так званих гілок влади  «ДНР», зокрема прокуратури, слідчих, оперативників, МГБ ДНР, з категорії конвоїрів, суддів, які мали причетність до катувань, знущань, проведення дій з потерпілими, які знаходились на території цієї в’язниці.

Слідчі поліції оголосили у розшук затриманого Дениса Куликовського за чотирма статтями Кримінального Кодексу України:  ст. 149 «Торгівля людьми», ст. 258-3 «Створення терористичної групи чи терористичної організації», ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» та ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: