33 мільйони гривень: на Львівщині викрили підпільне виробництво цигарок (фото)

lvivtytyn_10112021_2

На Львівщині правоохоронці викрили масштабне виробництво тютюнових виробів. Потужності підпільних цехів дозволяли виробляти до 35 000 пачок цигарок щодоби.

Про це повідомляє Нацполіція.

За попередніми даними всі приміщення орендовані на підставних осіб, у двох з них зловмисники встановили промислове обладнання та налагодили повний технологічний цикл з виробництва цигарок – від переробки сировини до готової продукції для її подальшої реалізації кінцевому споживачеві.

Виробничі потужності дозволяли виготовляти до 35 000 пачок цигарок щодоби. Відтак, «чорний» прибуток сягав 365 000 гривень. Вказана сума потрапляла виключно до «бюджету» організаторів цього «тіньового» бізнесу.

Підпільні цехи з виробництва, сушіння та подрібнення тютюну знаходилися у Львівському районі. Так звана «перевалочна база» для зберігання готової продукції та матеріалів для її виготовлення – у Львові.

«Підприємство» працювало в закритому режимі. Для маскування споживання виробництвом значної кількості електроенергії та безперебійної роботи промислової лінії на визначену потужність, кожне приміщення облаштували дизельною підстанцією. На виробництві працювали наймані особи, переважно мешканці різних населених пунктів Львівської області, вахтовим методом, а виробничий процес був організований позмінно. Надалі готова продукція збувалась в країни Євросоюзу під виглядом торговельних марок відомих виробників.

За результатами заходів, які проводилися упродовж 9-10 листопада, оперативники та слідчі припинили діяльність підпільних цехів та вилучили обладнання та цигарок на 33 млн грн. А саме:

  • майже 337 тис. пачок цигарок;
  • 130 кг тютюну;
  • 369 ящиків з фільтрами для сигарет;
  • 22 палети з тарою для блоків і пачок сигарет;
  • 4 палети сигаретного паперу;
  • лінія для виробництва сигарет, обладнання для сушіння та подрібнення тютюну;
  • «чорнові» записи та інше майно, що використовувалося для безперебійного виробництва.

Крім того, на момент проведення обшуків у приміщенні цехів знаходилося 9 працівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: