Перехрестя вулиць Степана Бандери — Городоцька у Львові відкриють, коли обіцяли

IMG_8337
Фото з архіву редакції, зроблене у березні 2021 року

Ремонтні роботи на перехресті вул. С. Бандери – вул. Городоцька на завершенні.

Як повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, з наступного тижня перехрестя планують відкрити для руху транспорту.

«До кінця тижня будемо прибирати територію, наводити благоустрій, будуть робити пробні виїзди трамваїв, і наступного тижня плануємо відкрити це перехрестя для проїзду», - розповів він.

Як підтвердили у ЛКП «Львівелектротранс», роботи з реконструкції трамвайної колії на ділянці вул. Городоцька - пл. Кропивницького виконано у повному об’ємі. Зокрема, проведено укладання кривих ділянок трамвайної колії, двох стрілочних переводів і виготовлено пересічення трамвайної колії. Також додатково проведено роботи з капітального ремонту двох кривих ділянок трамвайної колії, стрілочного переводу та виготовлено пересічення колії на відрізку вул. Городоцька – вул. Залізнична.

«Відзначу, що на вул. С. Бандери на відрізку від вул. Антоновича до вул. Городоцької продовжується капітальний ремонт. До кінця року роботи мають бути завершені повністю», - додав Микола Власюк.

Нагадаємо, для руху транспорту це перехрестя перекрили 13 жовтня, пообіцявши, що ремонтні роботи завершать 15 листопада. Дорожники працювали цілодобово.

Проєктно-кошторисна документація на реконструкцію вул. С. Бандери була розроблена торік проєктною організацією ТзОВ «ТрамДорПроект» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Проєктом реконструкції вул. С. Бандери передбачається: повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт; реконструкція всіх інженерних мереж, згідно з наданими технічними умовами служб міста; влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; влаштування контактної мережі трамваю, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, – велосипедних доріжок; влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.

Вартість реконструкції складає понад 209 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: