дивись.info

Коли відкриють для проїзду транспорту всю вулицю Бандери у Львові (фото)

Коли відкриють для проїзду транспорту всю вулицю Бандери у Львові (фото)

Вулиця Бандери буде повністю відкрита для проїзду транспорту до 19 грудня, втім облаштування хідників, та роботи з благоустрою триватимуть довше.

Про це під час брифінгу 15 листопада розповів міський голова Львова Андрій Садовий, передає кореспондент ІА Дивись.info.

Наразі на вулиці триває реконструкція. Від сьогодні для проїзду транспорту відкрите перехрестя з вулицею Городоцькою.

«Будівельники виконали свою обіцянку, і від сьогодні проїзд по вул. Городоцькій відкрито. Загалом по вулиці Бандери роботи йдуть за планом. До 19 грудня, до свята Миколая, має бути завершено основний об’єм робіт, щоб вулиця Бандери була проїзною. Однак роботи щодо облаштування хідників, благоустрою, ще триватимуть. Для нас важливо не до певної дати все зробити, важливою є якість виконання робіт», – розповів Андрій Садовий.

Паралельно планується облаштування площі біля пам’ятника Степанові Бандері.

«Вона має бути гармонійна з дитячим майданчиком, що є поруч. Також банальне питання наявності туалету. Ми не будемо відновлювати підземний, а облаштуємо модульний. Багато зауважень є до закладів торгівлі по вул. С. Бандери. Хочеться, щоб вони теж привели до пуття свої вітрини, щоб з точки зору естетики все було гарно», – розповів міський голова.

Як розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, на вулиці вже повністю замінено всі комунікації, з’єднано всі колії і проводиться  замощення бруківкою проїзної частини вулиці.

«Зараз проводимо транспортне моделювання, щоб ділянки в межах вулиці Городоцької, площі Кропивницького, вулиць Короткої, Залізничної, Тобілевича перевести в режим роботи громадського транспорту, тобто щоб громадський транспорт продовжував ними курсувати. Якщо моделювання покаже, що цей варіант буде кращим, то будемо його втілювати», – пояснив він.

Як заявив Андрій Садовий, роботою будівельників він загалом задоволений, на відміну від проєктантів.

«Є багато запитань до проєктантів. В нас було тут кілька нарад щодо  корегування проєктів, бо багато речей не були враховані. Наступні масштабні роботи ми будемо проводити через архітектурний конкурс, зокрема це стосується  вулиці Миколайчука», – розповів міський голова.

Також місто наразі не виплатило обіцяні мешканцям компенсації за нічні роботи.

«Кінцеве рішення ми ще не прийняли. Нічна робота тривала не так довго, як ми планували. Найближчим часом мені подадуть списки мешканців, яким треба буде виплатити одноразову компенсацію за незручності піл час проведення робіт», – пояснив міський голова.

Нагадаємо, проєктом реконструкції вул. С. Бандери передбачається: повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт; реконструкція всіх інженерних мереж, згідно з наданими технічними умовами служб міста; влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; влаштування контактної мережі трамваю, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, – велосипедних доріжок; влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км. Виконує роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Володимир ГАЛЕЧИК

фото автора

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.