• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

Львівська лікарня отримала обладнання для інтенсивної терапії

Львівська лікарня отримала обладнання для інтенсивної терапії

Міська дитяча клінічна лікарня, що на вулиці Орлика отримала нове надсучасне медичне обладнання для двох відділень інтенсивної терапії.

Міська дитяча клінічна лікарня, що на вулиці Орлика, отримала нове надсучасне медичне обладнання для двох відділень інтенсивної терапії.

Загальна вартість обладнання — близько 18 млн грн.

Воно було придбане міською радою на умовах фінансового лізингу та за кошти бюджету розвитку Львова.

«Наші два реанімаційні відділення отримали комплекс обладнання. Відділення реанімації для новонароджених отримало повний комплект чотирьох місць – це близько 10 млн грн, і відділення, яке ми створили весною цього року, – реанімаційне для пацієнтів після складних оперативних втручань, зокрема нейрохірургічних, і в якому будуть перебувати пацієнти після трансплантації – також отримало обладнання на 7 млн грн з міського бюджету», - розповів головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт.

Для відділення інтенсивної терапії новонароджених та недоношених дітей повністю обладнано 4 реанімаційні місця, які включають: інкубатори високого класу, апарати ШВЛ і апарати ШВЛ високого класу, реанімаційні столи, слідкуюча апаратура, інфузомати.

Для відділення інтенсивної терапії для дітей старшого віку було придбано апарати ШВЛ, один з цих апаратів є із вбудованим інтелектуальним режимом. Тобто, в залежності від показників оксигенації крові пацієнта, апарат сам може вводити корективи по вентиляції. Дефібрилятор високого класу високої потужності, який пройшов сотні випробувань і є абсолютно надійним. Аспіратори для відсмоктування рідин з ран та верхніх дихальних шляхів, які є мобільними, слідкуюча апаратура, шприцеві насоси, наркозні станції.

«У планах на наступні роки – це, найперше, реконструкція консультативної поліклініки і оснащення її новітнім обладнанням, тобто заміна рентген-апарату, апарату УЗД, лабораторної служби і, також, це капітальний ремонт цього відділення, і ще ремонт одного з педіатричних відділень – його модернізація і закладення нових функцій», - розповів  Дмитро Квіт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: