Австралія анонсувала відкриття кордонів

аеропорт
ілюстративне фото

Австралія вперше з 2020 року відкриває свої кордони. Власники австралійських віз, які здобули повний курс вакцинації, зможуть в’їхати до країни вже з 1 грудня.

Про це повідомляє The Guardian.

З 1 грудня іноземні студенти та вакциновані кваліфіковані працівники зможуть подорожувати до Австралії. Водночас, рішення про туристів, які бажають відвідати країну, ще не ухвалено.

«Я думаю, що австралійці дуже хочуть, щоб ми використали поетапний підхід. Вони пройшли крізь чимало труднощів для того, щоб ми могли безпечно відкритися, і щоб ми могли залишатися безпечно відкритими, і це те, що ми продовжуватимемо робити»”, — заявив прем’єр-міністр Скотт Моррісон.

Тепер вільно в’їхати до Австралії зможуть трудові мігранти, особи, яким потрібно перебувати в країні за сімейними обставинами, та власники студентської візи. За даними уряду, близько 235 тисяч власників австралійських віз із 1 грудня зможуть вільно подорожувати до країни. Серед них 162 тисячі іноземних студентів.

Крім того, з 1 грудня в Австралію зможуть відвідувати вакциновані від COVID-19 громадяни Японії та Південної Кореї.

Нагадаємо, Європейський Союз офіційно схвалив відкриття кордонів для туристів із третіх країн. Однак безпроблемно потрапити до Європи можна буде лише тим, хто пройшов повний курс вакцинації від коронавірусу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: