У приватному будинку у Львові чадним газом отруїлась родина

цу11232323123123

Уночі 27 листопада у приватному будинку у Залізничному районі Львова отруїлись чадним газом троє людей, серед них шестирічна дитина.

Про це повідомили в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Постраждалих доправили у медичні заклади: 30-річну жінку та 34-річного чоловіка – в обласну клінічну лікарню, а 6-річного хлопчика – в міську дитячу клінічну лікарню.

До будинку, який обладнаний двофункційним газовим котлом та ПГ-4, тимчасово припинили подачу газу. Мешканці житло орендують. Обставини події встановлюють.

Загалом від початку року по місту зафіксували 51 випадок отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 117 осіб, з них 41 дитина. 5 осіб загинуло.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо – цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

\Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами –  вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Під час усіх нещасних випадках, пов'язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту і вони прибудуть на місце події.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: