На Львівщину прибула нова партія вакцини від коронавірусу

2633c22-9b74e78-pfizer
Відкриті джерела

Сьогодні на Львівщину доставили 35 100 доз вакцини «Comirnaty». 

Сьогодні на Львівщину доставили 35 100 доз вакцини «Comirnaty».

Це інноваційна вакцина на платформі мРНК, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer». Метод дії вакцини полягає в тому, що імунна система вчиться розпізнавати білок, який не належить людині, і починає вробляти антитіла до нього, повідомляє ЛОДА.

Зазначимо, ця вакцина визнана у країнах Європи та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, також саме нею рекомендують вакцинувати дітей віком від 12 років.

На Львівщині станом на сьогодні проведено загалом 1 602 885 щеплень, з них 769 307 – вакциною «Комірнаті» (Пфайзер).

«Менша кількість провакцинованого населення - це шанс до нової мутації вірусу. Недотримання обмежувальних заходів стає вагомим внеском у поширенні ковіду. Віруси тісно залежать від своїх господарів, які дозволяють їм залишатися і виробляти все більше і більше нових мутацій. Коронавірус дійсно сильний конкурент, необхідно довести, що люди сильніші. Боротьба з ковідом - це гра в шахи, яка має певну стратегію і від кожного нашого кроку залежить крок у відповідь!», - наголосив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: