У Немирові в санаторії працюватиме міська лікарня

145805902756e837134c1cb
Фото з відкритих джерел.

Приміщення санаторію у смт Немирів на три роки залишать в управлінні на балансі Яворівської міської ради «Немирівська міська лікарня».

З відповідною пропозицією до комісії звернулися депутати Яворівської міської ради, аргументуючи доцільність забезпечення надання паліативної допомоги важкохворим мешканцям громади, району та області, а також збереження та використання за призначенням будівель та споруд на території району, повідомляє ЛОР.

Відповідно до рішення обласної ради від листопада 2020 року приміщення колишнього санаторію впродовж року використовувалося для надання паліативної медичної допомоги. За словами головного лікаря медзакладу Павла Ткачука, за рік вдалося підписати пакети на фінансування медичних послуг з Національної служби здоров’я, збільшити кількість лікарняних ліжок з 60 до 100, влаштувати на роботу додатково 26 працівників.

«Ми опалюємо усі  5 корпусів приміщення, наводимо лад, впорядкували велику територію навколо, а також вкладаємо кошти. Наприклад, придбали й встановили генератор, вартість якого становила 360 тис. грн», - наголосив головний лікар Немирівської міської лікарні Павло Ткачук.

«Розвиток лікарні очевидний, це важливий фактор в умовах реформ та особливо в період пандемії, коли якісні медичні послуги скрізь необхідні. Тому депутати підтримали пропозицію продовження терміну використання приміщень колишнього санаторію та функціонування в них міської лікарні. Ми зацікавлені в ефективному використанні обласного майна та наданні якісних послуг мешканцям Львівщини»,- пояснив в.о. начальника управління майном спільної власності Львівської обласної ради Тарас Зозуля.

Члени комісії рекомендували продовжити оренду на три роки та через три роки  заслухати  звіт щодо функціонування закладу й розглянути можливість продовження угод на використання приміщень. Остаточне рішення прийматимуть депутати на найближчому сесійному засіданні Львівської обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: