За що штрафують львівських перевізників

Страйк Автобус (8)

З початку нинішнього року міських перевізників оштрафували на понад 770 тисяч гривень.

Як розповіли в управлінні транспорту міськради, на міських автоперевізників складено за одинадцять місяців складено 457 актів про накладання штрафів на загальну суму 776 900 грн.

«На сьогодні сплачено тільки 3 штрафи на суму 5100 грн: 2 - ЛК АТП №1 та 1 - ТзОВ «Успіх БМ». Заборгованість складає 771800 грн. Відтак, місто звернулось до суду, аби зобов’язати перевізників відшкодувати кошти», - йдеться в повідомленні.

За інформацією управління транспорту, акти складають на основі звітів ЛКП «Львівавтодор», скарг мешканців та перевірок на маршрутах. Найчастіші порушення — це випуск на лінію недостатньої кількість автобусів та невиконання вечірніх рейсів, згідно із розкладом руху.

Серед найбільших штрафників - ТзОВ «Фіакр Львів» - 163 акти, та ТзОВ «Міра і К» - 161 акт. Ще 116 порушення зафіксовано у ПАТ «ЛАТП 14630». 11 актів складено на ТзОВ «Успіх БМ» та 6- на ЛК АТП №1.

«Розмір штрафу фіксований і складає 1700 грн. Загальна сума, яку недоотримав бюджет, є значною, тож не було іншого виходу, як звернутися до суду. Справа щодо стягнення коштів з підприємств-перевізників зараз перебуває на розгляді в Господарському суді Львівської області»,- каже начальник управління транспорту міськради Орест Олеськів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: